Galeria 2020 - Dom Pomocy Społecznej w Starachowicach

Dom Pomocy Społecznej w Starachowicach

Przejdź do treści
Galeria
styczeń 2020
Dzień Babci i Dzień Dziadka
Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasi mieszkańcy mieli wielu gości. Odwiedzili nas podopieczni Placówki Opiekuńczo-  Wychowawczej ze specjalnym programem artystycznym. Pod batutą pana  Stanisława Sokołowskiego podsumowaliśmy okres Bożonarodzeniowy, a dużą  dawkę humoru dostarczyliśmy pensjonariuszom wcielając się w role  seniorek, które pokazują jak wesołe może być życie staruszka.

Jasełka z Przedszkolem Miejskim nr 14
Grupa Skrzaty z Przedszkola Miejskiego nr 14 wystąpiła w naszym Domu z pięknymi Jasełkami oraz wierszykami i piosenkami z okazji święta dziadków. Nasi Pensjonariusze nie kryli radości i wzruszenia, wyrażając słowa uznania zarówno dla małych artystów jak również nauczycielek, które zajmowały się przygotowaniem występu.
Jasełka ze Szkołą Podstawową nr 12
Dnia 8 stycznia po raz kolejny uczniowie „dwunastki” odwiedzili naszych mieszkańców. Chór szkolny pod kierunkiem Pani Elizy Gawlik, wykonał kolędy, które przeplatały jasełka wykonane przez uczniów. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć wzajemnych noworocznych życzeń oraz wspólnego kolędowania przy akompaniamencie gitary.
Wróć do spisu treści